Lubrika

ZÁZRAČNÁ HANDS - FREE SADA!!!
        Znáte ten pocit - neustále plné ruce, nevíte, kam dřív sáhnout, zvláště v době, když nemáte do čeho píchnout. Z toho všeho pramení stres, únava...máte pocit, že nic nestíháte...a proto jsme tu my a naše zázračná Hands - free sada!!! Již žádné další mozoly, žádné tenisové lokty. Naše sada zaručuje maximální komfort, jaký je vůbec v daných situacích možný. Díky valně nastavitelné délce a průřezu si ji každý může personalizovat přímo na tělo, takže se nemusíte obávat, že by ji mohl použít někdo cizí - jednoduše by mu neseděla! Vzhledem k malým rozměrům se s oblibou nejčastěji používá v kancelářích při práci na počítači, v divadle, kině, při řízení automobilu (ze zákona!) a jsou i muži, kteří se bez ní neobejdou ani při obědě nebo na poradě se šéfem. Ale pozor - nedoporučujeme sadu používat při chůzi - vzhledem k typům pohybů na chůzi se přímo podílejících, případně vznikajících jako její druhotný efekt by ve spojení s Hands - free sadou mohlo dojít k nepříjemným natržením! Naše sada přináší mužům klid, pohodu, odpočinek a přispívá tak svou troškou do mlýna ke zklidnění dnešní uspěchané a neustále se za něčím (peníze!!!) bezhlavě ženoucí civilizaci. Jen si to představte - sedíte na lavičce v parku, zapnutou Hands - free sadu, pozorujete kolemjdoucí děvčata...tato vaše představa se během příštích minut může stát realitou, objednáte li si právě teď naši zázračnou Hands- free sadu!! Udělejte to hned, pošlete nám email s objednávkou, nebo telefonicky na uvedená čísla mobilních telefonů. Veškeré dotazy zodpovíme, pište, ptejte se... Při nákupu dostanete ke každé sadě zdarma nabíječku a dálkové ovládání, které oceníte zejména na veřejnosti. Pište, objednávejte a vězte - všechno, co děláte, děláte pro sebe - tak proč to nezkusit? Pořiďte si naši zázračnou Hands - free sadu dejte nový smysl slovu masturbace!!!
Dejv

JEĎTE S NÁMI NA VÝLET
        Cestovní kancelář KID - FAK - TOUR a Policie ČR pořádají víkendové poznávací zájezdy do Chebu a okolí. Program:
 • Sobota
  • 8.00 odjezd
  • cca 13.00 oběd v motorestu
  • cca 16.00 Karlovy Vary - procházka po kolonádě
  • příjezd do Chebu asi v 19.00, ubytování, večeře formou švédských stolů
  • 21.00 - 23.00 pohlavní styk s dívkou mladší 15-ti let (možnost pořízení videozáznamu experty z německé televize)
  • poté individuální program
 • Neděle
  • 8.00 snídaně formou švédských stolů
  • odjezd okolo 9.30
  • cca 14.00 oběd v motorestu, při pěkném počasí koupání v přilehlém rybníku, v případě deště návštěva místního supermarketu s možností nákupu
  • plánovaný návrat okolo 19.00
 • cena (1x nocleh, 1x snídaně, 1x večeře, 2x oběd, autobus s televizí, klimatizací a WC): 1100 Kč
 • ostatní služby - individuální platba na místě dle platného ceníku
!!UPOZORNĚNÍ!!
Zájezd je určen pouze mužům starším 18-ti let

        Přejeme vám příjemné zážitky a doufáme, že služeb naší CK využijete i v budoucnu. Za KID - FAK - TOUR

Dejv

 
        Květen 2000: Do Prahy opět dorazila Lubošova sestřenka. Tentokrát ovšem pohrdla nočním pohostinstvým pokoje 113 a přespala u nějakého kamaráda. Je to názorný příklad přísloví "lepší vrabec v hrsti, než holub na střeše" v praxi. Minule měla na pokoji tři chlapy, ale Luboš zamezil jakýmkoli bližším kontaktům, tak teď si sestřenka holt řekla, že radši bude mít svýho jednoho jistýho, než doufat, že Luboš přijde k rozumu. Luboši - styď se!

Osazenstvo Chatky č. 1

 
        Tato příhoda se stala před několika lety, a nejsem si zcela jistý, že její obsah odpovídá tematickému zaměření této lubriky.
        Jednoho zimního odpoledne jsem se prodíral pražským metrem a zamyšleně cestoval směrem Jižní Město za účelem proniknutí do mé přítelkyně. Během cesty se mnou začal cloumat přistoupivší kostnatý mladík, kterého jsem identifikoval jako bývalého spolužáka. Tento mladík se vyznačoval zvláštním zvykem. Při každé příležitosti si smlouval schůzku a vyčítal absenci na těch již dříve smluvených. Takto fixován byl vždy na jednoho konkrétního chlapíka. Když ho tento dostatečně znechutil (cca 2 roky), zaměřil svojí pozornost jiným směrem (dost možná mu všichni křivdíme a jeho zájem byl čistě přátelský, ale neexistence jakýchkoliv jeho vztahů z opačným pohlavím nás nahlodala).
        Náš rozhovor probíhal podle zaběhlého schématu. On mně vyčítal neúčast na schůzce, já se nesměle bránil. Rozhovor s ním nikdy nebyl jednoduchý. Myslím, že by z něho byl jakostní politik (dle dnešních měřítek), neboť si nepamatuji, že by někdy uznal svůj názor jako chybný. Omluvil jsem se tedy a naznačil, že nemám čas. Marně. Vystoupil se mnou na konečné a držel se jako stín. Pomalu jsem dostával strach. nedovedl jsem si představit konfrontaci Jeho a mé přítelkyně, které jsem dal přednost. Začal jsem ho přemlouvat. Žádná odpověď, stín mě sledoval dál. Začal jsem se potit a vyhrožovat. Nic. Věděl jsem, že ho nesmím dovést k jejímu bytu. Vypadal rozezleně a při jeho prchlivosti a angažmá na VŠCHT se mohlo stát cokoliv. Uviděl jsem nedovřené dveře paneláku s koulí zvenčí. Vběhl jsem dovnitř a dveře zabouchl. Stál venku a na spánku mu naběhla žíla. Jistě znáte obludné bloky paneláků dlouhé stovky metrů. Proběhl jsem domem na opačnou stranu a hle? Obešel panelák a čekal…… Nakonec jsem sklepem proběhl celým blokem a nepozorován z něj na obzoru vylezl. Došel jsem do bytu přítelkyně, ale nemohl jsem se soustředit. Můj stihomam dosáhl vrcholu. Venku byl sníh a podrobně jsem v duchu viděl, jak mě stopuje, poslouchá u dveří a vytahuje z kapsy rozbušku a kilo modelíny.
        Nevystopoval a neodpálil, ale přestal se mnou zcela komunikovat a vše dobře dopadlo, pohádky je konec.

        Ještě na vysvětlenou, nechtěl jsem se zveřejněním této příhody svému bývalému kamarádovi vysmívat, je to extrémní typ,s kterým může vycházet pouze enormně trpělivý člověk, kterým já rozhodně nejsem. Rovněž jsem se nechtěl vysmívat jeho možné homosexualitě. Gayové mě, pakliže mi nesahají na prdel, nevadí. Před nějakým časem jsme se s kamarádem procházeli po Hlavním nádraží ruku v ruce a sledovat reakce kolemjdoucích byla celkem kvalitní zábava. Docela by mě zajímalo, jak by jste se zachovali, kdyby jste zjistili, že někdo z Vašeho okolí před Vámi léta tajil menšinovou sexuální orientaci. Kolik znáte homosexuálů ve Vašem okolí? Víte o těch statistických 4 %? Jako každá menšina to mají ztížené obecným principem, dle kterého je většinový názor či chování správné a proto by se tak měly chovat všichni. Nezbývá než ocenit jejich herecké vlohy a zamyslet se nad svými předsudky, které je k tomu nutí.

Machoň

REAKCE NA MACHOŇŮV ČLÁNEK:
        Rád bych zareagoval na předcházející článek - především na jeho poslední odstavec. Přiznávám se k tomu, že tou osobou, o které se v celém článku mluví, jsem já, i když není tak těžké zjistit, o koho jde.
        Nevadí mi ani tak zveřejnění té příhody - choval jsem se tehdy dost nemožně a uznávám to. Co mi na tom ale vadí, je to (a není to poprvé), že autor článku vždy mluvil nebo psal o tom, jak jsem se choval, ale nikdy o příčinách, proč jsem se tak choval. Nikdy se nerozebíralo to, jak se choval on ke mně. Teď bych tedy zase rád řekl něco já o něm - bude toho víc, ale nerad bych, aby to někdo bral ode mě jako nějakou pomstu.
V přátelském obětí...
Když byli ješte kamarádi: horní řada
zleva Machoň, Lešoun, Majkl
        S Tomášem Macháčkem alias Machoněm jsem chodil do jedné třídy na Gymnáziu v Nymburce. Kdysi se mi zdál být docela fajn kluk (dokonce se mě jednou zastal před dvěma hlupáky), ale bohužel po letech se situace naprosto změnila - ale to by bylo dost dlouhé vyprávění. Několikrát jsme se spolu nepohodli, snažil jsem se s ním několikrát zase smířit, ale nebyl zájem. Z malicherností došlo na horší věci - například když o mně napsal se svým kamarádem (naštěstí ještě ne na internet), že nejsem duševně v pořádku, a to udělal jenom proto, že jsem ho neměl příliš rád. Stručně řečeno - Tomáše Macháčka musíte mít všichni rádi; pokud vám není sympatický, tak nejste normální. - Smiřování s ním jsem nakonec vzdal poté, co mě nadšeně pozval k sobě na chatu, a když jsem si dovolil pozvání přijmout a skutečně přijet, bylo mi nenápadně naznačeno, že pozvání bylo spíše zdvořilostní a že moje přítomnost je nežádoucí - dodnes mi  nevysvětlil, proč to udělal.
        Poté jsem se s Tomášem přestal stýkat a říkal jsem si: nepřátelství sice zůstane, ale bude aspoň klid. O to víc mě překvapilo, když jsem si po několika letech přečetl výše uvedený článek, ve kterém Tomáš naznačil, že jsem pravděpodobně homosexuál. Samozřejmě, že má právo na svůj názor, ale přece jenom by bylo přinejmenším slušnější  promluvit si o tom přímo se mnou, a ne to hned někam veřejně psát. Snažil jsem se ho dohnat k přímému rozhovoru, proto jsem mu napsal několik mailů, ale nestál jsem mu ani za to, aby mi odepsal -  proto mu také odpovídám touto cestou. Osobně si myslím, že takhle se může chovat jedině ubožák a zbabělec, který si zřejmě navíc neumí obhájit svůj názor. Já, když už se mi na něm něco nelíbilo, jsem si to s ním vždycky vyřídil z očí do očí, takovouhle špinavou hru jsem nikdy nehrál.
        Co se týká gayů, nic proti nim nemám, stejně jako Tomáš (hlavně doufám, že jeho vztah k nim je skutečně takový, jak napsal). Je pravda, že je mi šestadvacet a ještě jsem holku neměl. Není to asi normální, ale může to být i z jiných důvodů, než je homosexualita - ty důvody jmenovat nebudu, to je opravdu jenom moje soukromá věc. Já si o sobě myslím, že gay nejsem, ale těžko to můžu nějak dokázat, proto mě ten článek vyvedl z míry. Spousta lidí (i když jinak třeba celkem tolerantních) nemá homosexuály ráda, a tak by si měl Tomáš uvědomit, že mi takhle může dost ublížit. Navíc schválně v někom ubíjet sebevědomí a naznačovat mu, že je chudák a že se na tohle a na tohle nezmůže, a zvláště pokud se ten dotyčný neumí bránit, to je sprosťárna nejvyššího stupně. Hlavně bych Tomášovi přál, aby třeba jednou, až bude mít děti, nemělo některé homosexuální orientaci. Dost by mě zajímalo, co by potom udělal - jestli by to taky rozhlašoval po internetu, anebo by se to raději snažil ututlat.
        Na závěr bych chtěl dodat, aby si každý, kdo tohle bude číst, udělal obrázek sám - já svá tvrzení nemohu dokázat a Tomáš také ne. Bohužel se vždy při našich sporech prakticky všichni stavěli na stranu Tomáše, aniž by se namáhali zjistit, kdo je v právu (nejvíc mě mrzí to, že mezi ně patří i můj bývalý kamarád Aleš Kopřiva). Možná, že ty, kteří Tomáše dlouho znají, tenhle článek trochu překvapí, ale já jsem nenapsal opravdu o ničem, co by nebyla pravda (i když to někdy může být pro někoho právě to nejhorší), jenom jsem se pokoušel aspoň trochu bránit tomu, aby o mně každý psal, co se mu zamane.
Michal Pekárek alias Majkl

NOVÁ NOVA
        Novela zákona o televizním vysílání přinesla jednu významnou změnu – zrušila časové omezení vysílání erotiky po desáté hodině. Zatím se neví, jaké důvody vedly naše zákonodárce k tomuto kroku, jisté však je, že TV NOVA mění počínaje příštím týdnem náplň některých svých pořadů.
        Asi nejvíce se změny dotknou nejsledovanějších zpráv v republice – Televizních novin. Aby novácká část koláče byla ještě větší, provede vás moderátorská dvojice Mirka s Pavlem kámasutrou a Lucka s Rayem názorně předvedou obléhání Grozného. Na víkend je pak přichystáno překvapení v podobě speciálně pro Sportovní noviny sestavené dvojice Vašek T. – Vláďa Železný.
        “Většinou ne, používám ochranu” svěřil se nám na otázku, zda rád riskuje, Jan Sosák. A soutěžící? Přesvěčte se každý všední den v 18.55 v pořadu Riskuj. Výsledky a jména výherců budou známy již za tři měsíce!
        V 16.40 to ale všechno roztočí Pavel Vypouklíček a vy si s námi můžete zatipovat, kdo koho utahá dřív – Pavel publikum nebo divačky jeho? V Kolotoči na Nově!
        Máte rádi něco drsnějšího? Líbil se vám film 8mm? Pak středeční Natočto s Péťou Rychlovkou je pro vás jako stvořený. Natočte homevid dle vašich představ a zašlete nám jej na naši známou adresu, všechny došlé příspěvky odvysíláme a jednou měsíčně provedeme dramatizaci vítězných snímků, a to v přímém přenosu a za účasti známých tváří televizní obrazovky.
        Dokáží diváci přivést Míšu Jílek do varu? Dozvíte se ve středu v pravidelném Kotli. Autobusy budou tentokrát vypraveny z Nymburka se zastávkou v Čelákovicích, Mezouně a Náchoda.
        Do nedělní sedmičky si Jíťa Obzina pozvala představitele dvou nejsilnějších stran, jejichž společné partnerství se den ode dne prohlubuje – Milouše Zemana a Vaška Klause. Uvidíme, jak se Jitka vypořádá s oboustranným tlakem a zda oba pánové dokáží zásady opoziční smlouvy přenést i na jiná než politická kolbiště.
        Novou hvězdou počasíčka se stala staronová rosnička Míša Dolina. O aktuálním vývoji situace vás bude informovat každou sudou hodinu.
        Bohužel z programového schématu zcela vymizí pondělní Tabu – za této situace nemá jeho moderátor opravdu už co skrývat. Bledá je těž budoucnost Péříčka. Pokud Soňka Poloňka v dohledné době nezmění název, žádnou díru do koláče neudělá a potká ji osud výše zmíněného Tabu.
        Nova zkrátka v boji o diváka zřejmě přirazila na správnou strunu.V této situaci zbývá pouze jediné – Volejte řediteli: 0609 319 619.
Dejv